Wapien – ciekawostki

Wapien - ciekawostki

Pościel materiał piasek powinien być rozłożone i screeded do spójnego grubości od 1 do 1 w 1/2 cala (25mm do 40mm) po zagęszczeniu końcowym.

Mrożone i nasycone materiałem pościel nigdy nie powinny być instalowane. Nadmierne materiał pościel piasku ponad 1-1 / 2 puszki i stworzy ryzyko zagęszczenia niespójne i nierówną powierzchnię układarka z upływem czasu.

Wapien - ciekawostki

Ustawianie stopnie końcowe

Przed przystąpieniem do rozprzestrzeniania i jastrychu swój materiał pościel piasku, należy ustawić swoje ostateczne elewacje / stopnie nad projektem. Cel ten można osiągnąć poprzez dołączenie linię strun do swoich udziałów stopnia, że ??można wybierać przed instalacją bazowej. Stawka klasy powinien być ustawiony wcześniej ze swoimi końcowych elewacjach układarki. W górnej linii strun będzie reprezentować górną powierzchnię nawierzchni i gotowego na ocenę projektu. Będzie to również zapewnić Państwu linię odniesienia do wglądu pozytywnego tonu / nachylenie dla odwodnienia powierzchniowego. Pamiętaj, że co najmniej 1 na każde 10 stóp metę jest zalecany do skutecznego odwodnienia.

Wapien - ciekawostki

Szyny i jastrych Posadzka pościelowe Materiały.

Po ustawieniu końcowe elewacje, można ustawić szyny jastrychu i rozpocząć Posadzka swój materiał pościel. Posadzka materiał złoża piasku, zazwyczaj odbywa się za pomocą 1-1 / 4W do 1-3 / 4 (30 mm do 40 mm), rury, które są ustawione na powierzchni sprasowanej podstawy żwiru. Ustawić szynę początkowe wylewki na górze sprasowanego materiału podłoża tuż poniżej linii łańcucha, tak, że szyna jastrychu biegnie równolegle do łańcucha. Górna krawędź szyny jastrychu będzie stanowić gotową elewację materiału pościel piasku. Przyjmując rozściełacz i odpoczynku na wierzchu szyny jastrychu powinna pasować ukończoną elewację układarki. Z układarki na górze szyny jastrychu, to najlepiej, aby dostosować swoje szyny jastrychu więc elewacja rozściełacz siedzi nieco wyższe niż gotowej elewacji układarki.
Artykuł dzięki: