Mozaiki kamienne w firmie

Mozaiki kamienne w firmie

Tkanina odchwaszczanie, znany również jako tkaniny krajobrazu lub błoną okrywowa jest substancją chemiczną, bezpłatne rozwiązanie do zwalczania chwastów w ogrodzie, ścieżek, podjazdów i działkach. Jest przepuszczalna tkanina, która pozwala powietrza, wody i składników odżywczych, aby przejść przez niego, ale jest przeznaczony do blokowania słońce zmniejszyć fotosyntezę i zatrzymać wzrost chwastów.

Przy wyborze tkaniny zwalczania chwastów, pójść na najszerszy dostępny dla obszaru trzeba pokryć, jak szersze tkaninie mniej przyłącza / pokrywa się trzeba. Ponadto, jeśli ma to trwać dłużej niż kilka lat, a następnie kupić taki, który jest odporny na promieniowanie UV, które pomogą chronić je przed działaniem promieni słonecznych i zwiększają jej trwałość.

Przed zainstalowaniem tkaniny zwalczania chwastów trzeba wyeliminować dany obszar, a następnie grabie płasko, aby rozproszyć wszelkie spadki i nierówności w podłożu. Jednocześnie usunięcia zbędnych obiektów; Szczególnie ostre przedmioty, które mogą przebić błonę. Również przed instalacją należy upewnić się, że wymaganą liczbę zwalczania chwastów kołkami mocującymi do pracy w ręku. Te kołki są albo z tworzywa sztucznego do bardzo miękkie i średnich miękkim podłożu i metalowych kołków do twardej lub kamienistym podłożu. Jako przewodnik, należy użyć 1 kołek metr bieżący na obwodzie obszaru objętego i wzdłuż wszystkich nakładania jeśli leżą więcej niż jeden rząd tkaniny.

Przed rozwinięciem tkaninę na przygotowanym podłożu, najlepiej najpierw zmusić jedną stronę tkaniny z kołkami chwastów tkaninie (zwłaszcza w wietrzne dni), a następnie rozprowadza reszty tkaniny na danym obszarze, przypinanie pomocą kołków tkanina w odstępach co jeden metr as you go. Przy układaniu więcej niż jeden rząd tkaniny, położyć pierwszy rząd, jak opisano powyżej, ale nie umieścić kołki w stronie, która ma być zakryte drugim rzędzie.
Artykuł dzięki: