Mozaiki kamienne regularne i nieregularne

Mozaiki kamienne regularne i nieregularne

7. Mantle – Chociaż technicznie jest to górna półka lub fasady kominka, jest powszechnie uważany za miejsce na trofea, bibelotów i Boże Narodzenie pończochy.

8. Półka Smoke – To wnętrze półka przekierowuje prądy powietrza, które poruszają się przez komin.

9. Amortyzator i nadproża – części metalowe, które kontrolują ciepło i dym.

10. komorze dymnej – Jest to przejście między paleniska i komina.

11. spalin – Przewód kominowy jest pionowy otwór w kominie, który łączy w komorze dymnej. Konstrukcja komina tworzy projekt i pozwala na odprowadzania dymu, więc dym jest sporządzany i na zewnątrz i nie płynie do domu.

12. Komin – Nowoczesne systemy grzewcze są bardziej wydajne niż kominków; jednak istnieją możliwości projektowania, które mogą zwiększyć swoje możliwości ogrzewania. wentylatory wewnętrzne i specjalne instalacje grzewcze można przekierować na ciepło pożarze w pokoju, więc tracisz mniej ciepła do komina. Jeśli chcesz ogień, ale nie popiołów, za czystą, kominek gazowy.

Chociaż wewnętrzne elementy konstrukcyjne są dość jednolity, façade kominkiem i kominkowe może być zbudowany z szerokiej gamy materiałów, w tym kamienie naturalne, dekoracyjne Terakota Krata, terakota, beton nadrukiem, okrągły kamień i cegła. Nowoczesne kominki mogą współpracować z każdym wnętrzem i dodać piękno do każdego domu.

Szukasz rozwiązań projektowych do kamienia naturalnego kominkiem wizyty www.rhodeislandstonewall.com

Artykuł dzięki: