Mozaiki kamienne na siatce

Aplikacja płaszcz Flood – Gdy instalator zaczyna stosować aplikację powodziowe płaszcz, ciśnienie w opryskiwaczu powinna zostać zmniejszona aż materiał powodzi lub wylewa na powierzchnię ściany i zaczyna spływać. Począwszy od dna ścianie, instalator poruszać się poziomo w poprzek 4 ‚- 6’ części nakładania uszczelniacza w posuwisto-zwrotnym ruchu ściany.

Jest niezwykle ważne, że instalator zegarki jak daleko uszczelniaczem „biegnie” wzdłuż ściany, tak jak jest ono stosowane. Celem jest, aby mieć 8 „- 12” lub więcej, zaniku zasilania lub zaniedbany, z punktu stosowania przed uszczelniaczem ostatecznie wchłonięte przez ściany.

Piękno tej techniki jest to, że aplikacja płaszcz powódź uszczelniacza pozostaje w stałym kontakcie z powierzchnią muru przez dłuższy okres czasu, pozwalając murowane wchłonąć tyle chemikaliów jak to możliwe w ciągu tego wniosku powodzi oferując tym samym więcej ochrona do ściany. Instalator kontynuuje ten proces do pracy w kompletne.

Wtórna aplikacji płaszcz powodzi – W pewnych okolicznościach wtórny powodzi powłoki może być zalecane. Jeśli tak, instalator zazwyczaj robią dużą część ściany wraz ze wstępnym wnioskiem następnie przed wyschnięciem uszczelniaczem, ale po wystąpieniu niektórych parowanie, wrócić i zastosować wtórny powodziowe płaszcz z taką samą techniką aplikacji jako pierwszy.

Instalator, który jest doświadczony będą świadomi aktualnych warunków pogodowych i obserwować ścianę ściśle określić czas najbardziej dogodny dla drugiej aplikacji. Jest to zdecydowanie najbardziej skutecznym sposobem, aby zapewnić głębokie wnikanie substancji chemicznej klej do matrycy murze, ale oczywiście płaszcz wtórny jest bardziej kosztowne. Zazwyczaj jest to zalecane tylko tam, gdzie są trudne warunki pogody i ekspozycji.

Należy zachować ostrożność przy wyborze wykonawcy – Jest mało prawdopodobne, że typowy wykonawca będzie wiedział z tych technik.Kiedy zatrudnić kogoś do stosowania uszczelniacza murze nie być Pennywise i funt głupie. Jak widać z tej aplikacji wyjaśnienia, kompetentny wykonawca użyje więcej materiału i spędzić więcej czasu zapewniając fachową obsługę. Pozwoli to zapewnić o najlepszej możliwej instalacji.

Nie tylko właściwy montaż zwiększyć wydajność uszczelniacza może i wiele razy będzie przekraczać jego roszczeń reklamowane to! Ponadto, może to oznaczać dłuższe okresy między aplikacjami i ponad wszystkim, obniżonych kosztach. Ty jako konsument końcowy tego produktu będzie wtedy szczęśliwsi i suszarki wątpliwości na doświadczenie!

Michael olding jest handlowcem i konsultant w dziedzinie odbudowy i remontów, a obecnie prowadzi renowacji i naprawy gospodarczej w Cincinnati, Ohio. Jest także mistrzem w dziedzinie konstrukcji murowych, uzupełnień i napraw.

Artykuł dzięki: