Mozaiki kamienne – ich zastosowanie

Mozaiki kamienne - ich zastosowanie

Jedną z najważniejszych czynności konserwacyjnych na posiadaniu kamienia naturalnego blaty kuchenne jest uszczelnienie kamień. Uszczelnienie znajduje się początkowo przez ich wytwórcę, i musi być ponownie odbywa się po pewnym czasie. Można to zrobić samodzielnie? Oczywiście że możesz. Ale można powiedzieć, że nic o tym nie wiem. Nie martw się; oto kilka wskazówek na temat uszczelniania swój granitu i marmuru, aby ci pomóc.

Czy trzeba uszczelniające?

Po pierwsze, trzeba zapytać, czy kamień nawet konieczność uszczelniania. Chociaż istnieją zalecenia podane przez łgarz raz do plombowania, że ??czas jest tylko szacunkowe. Aby dowiedzieć się, czy trzeba uszczelnić, można zrobić test wody. Badanie wody jest proste. Wystarczy wlać wodę na płycie granitu lub marmuru. Pozostaw na kilka minut. Następnie zetrzeć z niego wodę i spojrzeć na powierzchni. Jeżeli kamień wygląda zaniki lub nie jest żywe w stosunku do pozostałej części płyty, konieczne uszczelnienie. Jeśli nie, to uszczelniający może być odłożone na jakiś czas.

Ten test jest ważny, ponieważ kamień może potrzebować uszczelniania przed danym czasie przez łgarz. Uszczelnienie kamień, kiedy to faktycznie musi ona trzyma go przed uszkodzeniem i plam.

Co uszczelniacz w użyciu?

Istnieje wiele opcji, a to może być mylące, aby wiedzieć, które w użyciu. Jednym ze źródeł rada jest kamień Wykonawca: można dostać to, co polecam. Należy również spojrzeć na stosowanie płyt granitu lub marmuru. Na przykład, uszczelniacz używać do marmurowej łazience jest inny od tego, co jest potrzebne w kuchni granit. W ogóle, co zalecane jest, aby uzyskać zgrzewarkę impregnujący, który jest oleophobic. Impregnujący oznacza ochronę wykracza poza powierzchnię i oleofobowe oznacza odpycha zarówno olej i wodę.

Mozaiki kamienne - ich zastosowanie

Jak je stosować?

Stosowanie uszczelniacza może być wykonane za pomocą szmatki lub szczotki. Z pewnością można to zrobić samemu. Ale pamiętaj, aby spojrzeć na instrukcji producenta i zasad bezpieczeństwa przed użyciem produktu.

Upewnij się również, że marmuru lub granitu powierzchnia jest czysta i sucha przed nałożeniem. Należy również upewnić się, że blat lub kamień jest wolny od stosowania przez kilka godzin jako uszczelniacz potrzebuje trochę czasu, aby ustawić i suche.

Są kilka ogólnych wskazówek, aby poprowadzić Cię w stosowaniu kamienia zgrzewarkę przez siebie. Ale nie powinno być wątpliwości lub pytania, zawsze możesz zwrócić się do kamienia Wykonawca uzyskać więcej porad, lub można niech zrobi to za Ciebie.

Więcej informacji na temat opieki granitu i marmuru płyty porad można znaleźć na MarbleCityCa.com. Odwiedź nas już dziś.

Artykuł dzięki: