Kamienniarstwo wczoraj i dzis

Kamienniarstwo wczoraj i dzis

Więc zdecydowaliśmy się mieć na murze domu lub firmy uszczelnione. Lubisz wiele korzyści, że aplikacja uszczelniacza dostarczą i choć drogie, pan zatrudnił wykonawcę i są gotowe do pracy … co teraz?

Jak uszczelniacz stosowany jest równie ważne jak które kupić – Istnieje kilka technik, które wykorzystują wykonawców zastosować uszczelniacze brukowej. Niektórzy ledwo mgła powierzchnię, ponieważ wyścig wokół budynku w lawinę działań, wykorzystując niewielki materiał i robociznę. Inni jednak sumienny, brak wiedzy o tej specjalistycznej dziedzinie, a spadną i nie zapewniają jakość za rozsądną cenę inwestycji. Istnieje tylko jedna technika aplikacji, który jest najbardziej skuteczny i technika ta jest nazywana „powłoką nasycenia”.

Powłoka Nasycenie = zamgławianie żakiet + powodzi płaszcz – Celem wniosku jest klej, aby uzyskać największą liczbę cząsteczek chemicznych przenikających jak najgłębiej do porów murowanych oraz w opłacalny sposób. Po latach badań laboratoryjnych przez producentów i prób i błędów w aplikacjach terenowych przez wykonawców, większość z nich zgadza się, że „powłoka nasycenia” metoda zapewnia najlepszą ochronę, najgłębszą penetrację przy najmniejszym nakładzie pracy.

Zraszania lakierowaniem – Przy stosowaniu dowolnego uszczelniającej na powierzchnie pionowe siły ciężkości pociągnie chemiczną w dół, jak to jest stosowane do powierzchni muru. Aby rozpocząć stosowanie nasycenia „powłoka”, instalator lekko natryskiwanie uszczelniającej na powierzchni muru, licząc od dołu do góry.

To ułatwia rozbicie napięcie powierzchniowe ścianki i zapewnić wilgotnej powierzchni, z której warstwa przeciwpowodziowej absorbowania szybciej i głębiej do wnętrza porów kamienia. Instalator powinien spryskać powierzchnię na tyle duży, że można łatwo objęty wnioskiem płaszcza powodzi, zanim ma szansę wyschnąć.

Artykuł dzięki: