Mozaiki kamienne – kolory

Mozaiki kamienne - kolory

Następnie położyć drugi rząd zapewniając pokrywać pierwszy wiersz o 20cm, a następnie umieścić kołki po obu warstw tkaniny w odstępach metrowych na połączonej stronie. Jeśli r więcej wierszy, a następnie kontynuować w tym samym zapewniając sobie próżno peg dół ostatecznej krawędzi obwodowej.

Gdy już określone i zakotwiczone tkaniny zwalczania chwastów w pozycji możesz skoncentrować się na zewnątrz niezależnie od sadzenia drzew, krzewów lub roślin można wymagać w danym obszarze. Aby to zrobić, po prostu wyciąć małe „x” przez tkaninę zwalczania chwastów w pozycji, którą chcesz rośliny. Wyciąć małe, aby zacząć jak zawsze można zwiększyć rozmiar as you go jeśli trzeba szerszy otwór. Następnie obrać powrotem tkaninę, kopać dziury, wymagane miejsce zakładu w otworze, napełnić ziemię, a następnie przesunąć tkaninę.

Mozaiki kamienne - kolory

Wreszcie, być może trzeba będzie pokryć tkaninę chwastów z pewnego rodzaju ściółkę. Jeśli używasz tkany wysokowydajnego tkaniny zwalczania chwastów następnie przykrycie nie jest konieczne, ale może być korzystne ze względów estetycznych. Jeśli używasz włóknina krajobrazu czym istotne jest, aby pokryć to z co najmniej 8cm – 10cm kory, ściółka lub kamienie, aby zapewnić dodatkową ochronę dla skutkami promieni słonecznych na tkaninie.

Artykuł dzięki: