Mozaiki kamienne a charakter wnetrza

Mozaiki kamienne a charakter wnetrza Trzeba rzeczywiście zeskrobać nadmiar powoli goleniem trzymając Bade pod kątem 90 stopni i przełączać ruch golenia z różnych podejść, tak aby nie ciągnąć klej z jamy lecz aby uzyskać teraz utwardzony klej całkowicie płaskie z powierzchnia. Jeśli wyciąga lub nie okazują rację można dodać więcej kleju i ponownie zeskrobać szczyt później.

Mozaiki kamienne a charakter wnetrza

W zależności od koloru kamienia, jasne Super Glue zazwyczaj wygląda bardzo dobrze w kolorze, jak to ma w okolicy kamienia koloru i komponuje się bardzo dobrze. Istnieją wyjątki od tej zasady i ograniczenia. Bardzo ciemne kamienie mogą być lepiej z Barwiona szpachla epoksydowo mieszać kolory i duże frytki lub głębokie rysy mogą być lepiej z pigmentowym epoksydowych w przeciwieństwie do cyjanoakrylaty.

Mozaiki kamienne a charakter wnetrza

Niektóre rysy są lepiej jest wypolerować w przeciwieństwie do obsadzenia. Zależy to od indywidualnego kamienia i głębokości nacięcia, a także wykończenie kamienia. Polerowane vs. szlifowane Vs leathered lub co niektórzy ludzie nazywają postarzane. To nie jest jedynym ani nawet najlepszy sposób dla wszystkich zarysowania chip i pęknięcia, ale jest to najbardziej popularne i skuteczne dla większości ………. NIE WSZYSTKO. Informacje te można wykorzystać na własne ryzyko i skonsultować się z profesjonalnym kamień Wykonawca, jeśli nie jesteś pewien.

Artykuł dzięki: