Mozaiki kamienne a bambusowe

Jest to bardzo ważne, że wygląda dobrze i sadzenia bujne przez cały rok. Istnieje szeroka gama stylu i wielkości roślin w zależności praktycznie każdych warunkach serwisu.

W przypadkach, gdy sadzenie są wąskie, ale wymagane jest przeglądanie, właściciele mogą rozważyć zastosowanie standardów / half-standardowy krzewów, „zasadniczo” mophead krzewy stylu, które są miłą dla oka, zapewniając wizualne / przerwy przesiewowe w eyelevel ale atrakcyjnych ekranów. Popularne wybory obejmowałyby oliwek, Photinia, wawrzyn szlachetny i Camellia, aby wymienić tylko kilka. Jest to o wiele bardziej satysfakcjonujące rozwiązanie niż oczekiwano tradycyjny krzew / zabezpieczających takich jak Kalina lub Grisellinia wzrośnie do 6 ‚0 „(1800mm) wysokości w wąskim łóżku 2’ 0” (600mm) szerokości. Będzie to wymagało znacznego wysiłku i ciągłego utrzymania i często wyniki są słabe, pomimo wszystkich wysiłków.

Mniejsze węższe łóżka mogą być sadzone z ozdobnych zespołów Buxus sempervirens iz powrotem porośnięty karłowatymi lawendy czy rzeczywiście cebulek kwiatowych, które wiosną są chyba do 3 ‚0 „(900 mm) wysokości, gdy w okresie kwitnienia.

Krytycznym aspektem projektowania podjazd będzie wybór materiału powierzchniowego; znowu tu jest szeroki asortyment, z którego można wybrać, zaczynając cobblelock / Beton klinkier drogowy, a na górnym końcu pod względem jakości, trwałości i konserwacji kamienia naturalnego. Pomimo dodatkowych kosztów kamień naturalny jest coraz bardziej popularny, nie dziwi, gdy widzi się na jakość i różnorodność wyboru. Granit, piaskowiec i wapień są popularne. Pod względem zużycia, granit jest bez wątpienia najlepszym wyborem dla niektórych, z mojego doświadczenia z piaskowca lżejszych dźwięków nie są idealne. Samochody opony mają tendencję do oznaczania piaskowiec iw takich przypadkach wymagane będzie regularna konserwacja / czyszczenie.
Artykuł dzięki: