Kamienne tablice

Kamienne tablice

Naturalny kamień jest pięknym wyrazem ziemi, które mogą poprawić styl i wyrafinowanie dowolnym środowisku, w którym jest on używany. Jednak większość ludzi nie zdaje sobie sprawy, że kamień określenie rzeczywistości może być stosowane do różnych materiałów. Jest to ważne, aby pamiętać, że różne rodzaje kamienia będzie miał inną trwałość i zobowiązań, które mogą być szczególnie istotne w kontaktach z kamienia blaty stołów, które się stosunkowo ciężki ilość wykorzystania podczas ich życia.

Jednym z najbardziej wytrzymałych materiałów, które można wykorzystać w tabeli najlepszych aplikacji jest łupek. Ten rustykalny kamień jest dostępna w naturalny łupany, która najbardziej przypomina to, co ludzie postrzegają skałę być, albo w gładsza szlifowane powierzchni. Dostępny w obu ciał stałych i wielu kolorach, jest oceniany jako jeden z najbardziej wytrzymałych i odpornych materiałów dostępnych. Ponadto, w postaci wielobarwnego, że wirujące unikalne wzory mają tendencję, aby kawałek odporna na zaplamienia, i łatwiejsze do utrzymania w czystości, gdyż nie wydają się w końcu wygląda niechlujnie łatwo.

Granit jest innym trwałym materiałem, który jest dość odporny na plamy i zarysowania. Jest to często stosowane w blaty kuchenne, które wchodzą pod stałym ciśnieniem rozdrabniania i mieszania, jak również stopnia barwienia materiałów.

Kamienne tablice

Piaskowiec, wapień, trawertyn i są stosunkowo miękkie rodzaje kamienia. Generalnie materiały te będą bardziej skłonni do złamania lub chipem niż ich odpowiedniki silniejszych wymienionych powyżej. Będą one również bardziej podatne na uszkodzenia od plam.

Marmur jest prawdopodobnie najbardziej delikatny materiał, który można użyć w aplikacji blatu stołu. można wybarwić łatwo, gdy wchodzi w kontakt z substancją kwasową, a sam materiał jest dość krucha, co oznacza, że ??może on układu lub pęknie.
Artykuł dzięki: