Jak samemu zostac kamieniarzem

Architektura krajobrazu to nie tylko piękne ogrody i kwiaty. Możesz zwiększyć swoje odkryty obszar z kamienia dekoracyjnego, jak również. Z tarasów do kominków, istnieje wiele sposobów, można włączyć kamieniarki w ogólnym projekcie swojego obszaru przydomowego, a można to zrobić za ułamek kosztów!

Chodniki i tarasów

Kamieniarstwo może wyglądać świetnie w warunkach patio lub chodnik. Przy minimalnym wysiłku, można utworzyć nowy wygląd w stoczni. Można włączyć wzorów lub mozaikę różnych rodzajów kamienia do ogólnego projektu, lub po prostu użyć kamieniarki z tej samej palety barw. Jest to całkowicie do Ciebie. Z ilości informacji dostępnych w Internecie, można dowiedzieć się, jak prawidłowo zarządzać tym DIY projekt w krótkim czasie mieszkanie.

salon

Można tworzyć unikalne obszary siedzi w stoczni za pomocą resztki kamienia zbudować ławki lub siedzenia. Pile płaską kamieniarskich na szczycie siebie z odrobiną zaprawy pomiędzy nimi zrobić unikalne ławki. Dodaj je do ogródka już zaprojektowane i masz całkowicie oryginalne części wypoczynkowej w stoczni.

Pomysły kuchenne

Weź swoją część wypoczynkową nieco dalej dodając kuchnię lub obszar grillu z kamienia. Przy odrobinie pomysłowości można tworzyć całe siedzenie i obiadem w stoczni. Tworzenie bar tuż przy boku swojego patio, grill, gdzie siedzi, i masz miejsca na gotowanie i grillowanie. Można nawet użyć kamieniarskich jako baza dla stołem.

Ściany Accent

Można również użyć kamieniarskich, aby utworzyć ścianę akcent na swoim domu. Wiele wzorów do domu wykorzystują ten wygląd, poprzez jeden mniejszy ściana zewnętrzna pop off pozostałej części domu z kamienia. Można dokonać przodu salon kamienny mur akcent należy dodać trochę kamieniarki do tego obszaru, zachowując resztę domu w oryginalnym projekcie. Można naśladować pomysł na podwórku, a także, jeśli masz już wypoczynkowa w miejscu. Ściany Accent dać przestrzeń punkt centralny, który przyciąga wzrok do centralnego obszaru, a także pożycza trochę tekstury ogólny wygląd domu.

Możesz dodać wiele dramatu stoczni z różnymi obszarami kamieniarki. Jeżeli jesteś DIY wojownikiem, koniecznie zapoznaj się z lokalnym dostawcą luzem z kamienia, aby znaleźć najlepszą jakość kamienia dostępne w dużych ilościach. Duże kamienne dostawcy to świetny sposób na znalezienie pozostałości w większych ilościach, więc nie trzeba szorować różnych sklepów, aby znaleźć kamień i kolory, które projektowych. Dostawca luzem może pomóc Ci znaleźć dokładnie kamień, który ma za ułamek kosztów. Więc projektowania. Ogródku czeka!

Artykuł dzięki: