Jak odnowic wnetrze

Jak odnowic wnetrze

Co wiele osób nazywamy Super Glue to rodzina klejów nazywa cyjanoakrylowy. Istnieje wiele odmian, które różnią cyjanoakrylaty w lepkości, szybkość utwardzania, a efekt rozkwicie. Efekt bloom to się gazowanie, która produkuje białą mgiełkę w obszarze jej utwardzania. Są to tylko niektóre z dostępnych odmian wzoru. Dwa najbardziej popularne wersje dostępne w lokalnym sklepie z narzędziami są żelowe lub ciekłe odmiany.

Tło o klejem wspomniano, które pomogą Ci naprawić chip lub zadrapania na blaty granitowe blaty lub steatytu lub umywalki. Jeśli Chip, pęknięcie lub zarysowanie jest na poziomej powierzchni kamienia następnie cienką lepkości (płyn Super Gel) byłoby korzystne, podczas gdy jeśli chip lub zarysowanie jest w pionowej kawałka kamienia niż żel byłoby bardziej sensowne, jak to będzie nie wydają się zaniedbany i z wiórów, pęknięcia lub zera.

Więc teraz, że rozumiemy lepiej aplikacja lub rodzaj zależy od położenia obszaru naprawy puszcza po samej naprawy.

Jak odnowic wnetrze

Oczyścić teren najpierw za pomocą acetonu (zachować wszystkie środki ostrożności, rękawice, okulary, spadek ubrania itp) i dokładnie oczyścić z depresją i otaczający kamień z acetonu i pozostawić do pełnego odparowania przed przejściem dalej.

Napełnić procesor lub zadrapanie cienkich warstw umożliwiający klej całkowicie utwardzony pomiędzy warstwami tak, że chip lub zarysowanie jest całkowicie utwardzona od dołu do góry. W rzeczywistości przepełniać otwór tak, że masz zbyt wiele w jamie.

Teraz, gdy otwór jest nieco ponad wypełnione trzeba golić nadmiar kleju z kamienia z żyletką, ale jak trzymasz ostrze jest kluczem do gotowego remontu. Nie wolno próbować wyciąć nadmiar off mimo że to, co mogłoby się wydawać byłoby najszybszym i najlepiej zrobić.
Artykuł dzięki: