Dom

Dom

Każdy, kto chciałby żeby jego dom nabrał indywidualnego charakteru, a zarazem był miejscem niezwykle reprezentatywnym, ale równocześnie miłym i przytulnym, powinien zastanowić się nad możliwością wykorzystania we wnętrzu kamienia. Można go wykorzystać na różne sposoby, dzięki czemu istnieje możliwość dopasowania do charakteru danego pomieszczenia. Kominek – to jeden z tych elementów domu, który może być zarówno ozdobą całego pomieszczenia, jak i może zupełnie niechcący stać się elementem mającym negatywny wpływ na wygląd salonu czy sypialni. Z tego powodu, przy urządzaniu domu, warto poświęcić mu trochę uwagi i zastanowić się jak chcemy, by wyglądał.

Działając na rynku wiele lat wykonaliśmy już dziesiątki tego typu realizacji – kominki, które wykonujemy cechują się wyjątkową trwałością i niezwykłym wyglądem. Każda realizacja jest szczegółowo omawiana z klientem, przed przystąpieniem do prac, klient wie, jaki będzie efekt końcowy i jak finalnie kominek będzie wyglądał. Dzieje się tak dlatego, że już na etapie projektowania uzgadniamy wszystko z klientem, ma on wpływ na to jak będzie wyglądał każdy szczegół kominka.

Ozdobą każdego domu mogą być także mozaiki ścienne, które jeszcze dosyć rzadko spotykane są w mieszkaniach. Decydując się na tego typu ozdobę można mieć pewność, że nada ona wnętrzu indywidualnego charakteru i z nawet na pierwszy rzut oka nudnego pomieszczenia wydobędzie coś interesującego. Z mozaiki można układać przeróżne formy tworząc za jej pomocą obrazy abstrakcyjne lub całkiem realistyczne. Mozaika na ścianie będzie się świetnie prezentować w różnego rodzaju pomieszczeniach – nadaje się do salonu, przedpokoju, sypialni, a nawet kuchni czy łazienki.

Jej wygląd i charakter można każdorazowo dopasować do reszty wnętrza, dzięki czemu może wtopić się w tło lub stać się głównym elementem pomieszczenia. Na indywidualne zamówienie wykonujemy także meble – głównie stoły, krzesła i siedziska, a także blaty kamienne. Jeśli jesteś miłośnikiem naturalnego trybu życia i marzy ci się prawdziwy piec chlebowy, również możemy wykonać go specjalnie dla ciebie. Mamy za sobą już kilka tego rodzaju realizacji.

Artykuł dzięki: