Mozaiki kamienne terakota

Mozaiki kamienne terakota

Sto temu Kominek był standardowym elementem w większości domów. To nie tylko ogrzewa wnętrze, ale również był używany do gotowania, wrzącej wody, a inne funkcje posiadania domu. Dziś kominek jest dodatkowa, która jest ceniona za jej uroku więcej niż jego funkcji. Chociaż nowoczesne palenisko może być źródłem ciepła, jego rzeczywista wartość pochodzi z ciepłą atmosferą, którą tworzy.

Architekci i projektanci wnętrz mieli romans z kominkiem dziesięcioleci. Istnieje wiele stylów, które wahają się od małych przytulnych wrzosowisk inspirowanych 17-wiecznych wzorów eleganckich nowoczesnych struktur, które zawierają szaf i półek. murarzy kamienne są ekspertami w budowie i rekonstrukcji tych wewnętrznych paleniskami w prawie każdym domu. Zawsze szukać ekspertów, że w pełni zrozumieć elementy konstrukcyjne tak będzie bezpieczne i piękne.

Wnętrze kominek wykonany jest z kilku części. Ważne jest, aby utrzymać i mieć świadomość, dotyczące wewnętrznych elementów kominka, a także dekoracyjne zewnątrz. Weźmy rozruch spojrzeć na dole i przenieść się do góry.

1. Fundacja – zwany również fundamentowa jest zbudowany pod podłogą kominkiem i jest oddzielony od fundamentu budynku.

2. Ash pit / Ash box – Ta opcjonalna funkcja jest pusta przestrzeń pod podłogą kominkiem, gdzie prochy można przetoczyła się a później opróżniany.

Mozaiki kamienne terakota

3. Wewnętrzna Palenisko – to ogień płonie ognisko, gdzie podłoga. (Termin paleniska może odnosić się do podłoża, jak również ognisko wewnątrz ognisko.

4. Zewnętrzne Palenisko – Teraz warunki można uzyskać mylące. Zewnętrzna Heath odnosi się do podłogi w przedniej części paleniska.

5. Firebox- (czasem określane jako palenisko) Jest to powierzchnie i otwory w pobliżu ogniska.

6. Kominek elewacji – jest to, że z przodu dekoracyjne ubiera się palenisko.
Artykuł dzięki: