Mozaiki kamienne a listwy dekoracyjne

Mozaiki kamienne a listwy dekoracyjne Trzeba mieć miskę, w której zbiera się woda, kiedy leje na dół, pompy głębinowej i rurek, które bierze wodę z powrotem do góry ponownie. Pompa jest zwykle zainstalowana w zbiorniku lub basenie, przyjmuje wodę z basenu do przewodu rurowego.

Rura lub przewód potrzebne do fontanny ściany mogą być ukryte w ścianie lub wewnątrz elementów murowych z fontanny. Jednakże, jeśli zdecydujesz się ukryć wodno-kanalizacyjnych, trzeba upewnić się, że można dostać się na nią łatwo, jeśli przerwa następuje bez konieczności demontażu ściany, powodując rozległe uszkodzenia fontanny.

Mozaiki kamienne a listwy dekoracyjne

Należy również mieć elektrycznej podłączone do źródła na działanie pompy. To połączenie elektryczne jest również ważne, jeśli chcesz podłączyć oświetlenie na zewnątrz fontanny ściany, dzięki czemu można cieszyć się widokiem na wodę po zachodzie słońca.

Jest to dobry pomysł, aby mieć przełącznik elektryczny do fontanny ściany znajdującej się wewnątrz domu. Przełącznik jest ważne, gdy nie wykorzystują fontanny i chce odciąć wodę. Można również podłączyć zawór trójdrożny do pompy aby kontrolować przepływ wody. Zawór unosić się na powierzchni wody będzie łatwiej dolać wody, jeśli zauważy, że jest odparowanie w szybkim tempie.

Artykuł dzięki: