Mozaiki – jak zmieniaja wnetrze

W rzeczywistości wiele z najpiękniejszych latarni świecowych są inspirowane przez Włochy, z lekki i prawie kapryśny Modena prostych winorośli podobny do zwijania zwojów znakomicie trawionej stylu Bird Cage Prato, nadające się na romantyczne toskańskiej willi.

Oto kilka sposobów, latarnie świec mogą być stosowane przynieść dramatyczne i piękne efekty na zewnątrz pomieszczeń mieszkalnych:

OTO ciągnąć odkryte przestrzenie życia razem. Rozmieszczanie wiszące latarnie na ich wysokie trybuny wzdłuż ścieżki prowadzącej do ogrodu (jak widać w formalnym otoczeniu parku).

oPlace je na swoich stoiskach na początku chodnika do domu. To dodaje uroku do Twojego domu, nadaje ton do wystroju wnętrza i przyjmuje gości.

oDecorate frontowe wejście do domu z dwoma latarnie po obu stronach drzwi.

oPlace je w swoich postach pokładu, po jednym z każdego posta więc cała Twoja jadalnia na świeżym powietrzu jest skąpana w ich ciepłym blasku.

oAdd dotyk urok ogrodu przez powieszenie latarnię świeca z gałęzi drzewa.

Jak widać, twoja zewnętrzna dekoracja może być niezwykle wzbogacony o migotania, ciepłym blasku latarni świecowych. Od romantyczny formalnych nowoczesny, można znaleźć latarnie idealne dla zewnętrznej dekoracji świec.

Jessica Ackerman pisze Wall Decor i Home akcentami sklepu internetowego specjalizującego się w wystrój domu ściennych świeczników, dekoracje ścienne i więcej dostaw do domu wystrój.

Artykuł dzięki: