Mozaika kamienne a szklana

Mozaika kamienne a szklana

Jeśli kiedykolwiek miał przyjemność chodząc profesjonalnie zaprojektowanym ogrodem to wiesz, co to kraina piękna i spokoju, to może być. Wydaje się, że za każdym rogiem przyjść na nowego punktu widzenia, który jest po prostu tak piękne oto, można uwierzyć w swoje oczy.

Nie jest przypadkiem, wiesz. Profesjonalni projektanci znają tajemnicę punktów kontaktowych oraz ich mocy, aby włączyć ogród ho-hum lub podwórko w olśniewającym, spektakularnym oazie świetności.

Mozaika kamienne a szklana

punkty kontaktowe mogą być o dramacie lub zaskoczenie. I choć nie jest to twardy i szybki przepis, który mówi, trzeba mieć punkt centralny, jest to jeden z najprostszych sztuczek projektu do wdrożenia, nawet jeśli jesteś amatorem krajobrazowe w sprawie budżetu.

Mozaika kamienne a szklana

Jeśli wybierasz się do dramatu, a potem chcesz ustawić scenę z roślinnością. Potraktujcie to jako wielki bramą do punktu ogniskowego. Zapowiada, że ??coś nadchodzi, albo przez tekstury, koloru, zapachu lub mieszanką wszystkich trzech. Jeśli chodzi o sam punkt centralny, ławki na zewnątrz może być zarówno punktem centralnym lub wspieranie członkiem obsady. Jeśli to będzie centralnym punktem , to żeby wszystko doprowadzić do niej wizualnie, więc wszystkie zmysły są wystawione na niego. Nie chcesz odwiedzający odgadnąć, czy to efekt wy jechaliście do – chcesz tam być żadnych wątpliwości.

Sposobem na to jest dodanie kolejnego elementu do swoich ławek na świeżym powietrzu, takich jak altany nad nim lub za nim ekran. Ekran jest świetny pomysł, pozwalając na dodawanie róże pnące lub innych roślin pnących się do niego, aby nadać mu charakter i głębię. Sama ławka może mieć jakiś urok, jak również. Zamiast iść z ławki backless, można przejść, a nie z ławki na zewnątrz, które mają piękny łukowate plecy i iść z żeliwa lub odlewu aluminiowego ławce dodaje odrobinę koloru i kontrastu do przestrzeni.

Artykuł dzięki: