Mozaika kamienna – jak ja artystycznie ukladac

Mozaika kamienna - jak ja artystycznie ukladac The Getty Center jest dostępny dla każdego. Jest to elegancki hołd dla dawnych zamków. Jest to publiczny prywatny ośrodek, w którym goście mogą zwiedzać tereny, ogrody i pięć muzeów. Budynek i tereny są tak imponujące jak sztuka mieści się wewnątrz. Jeden z urokliwych elementów projektu jest wykorzystanie trawertynu przez cały projekt.

Bloki trawertyn są szorstkie i pełne krystalicznych osadów i skamieniałości. Złapią cienie na słońcu, gdyż łuki po niebie. The Getty Center użyć 1,2 miliona stóp kwadratowych trawertynu. Waży 16.000 ton. Kamień został rozszczep-cut z kamieniołomów w Bagni di Tivoli, 15 mil poza Rzymem. Wielki dbano o zachowanie skamieniałe rośliny i sekcje pierza. Kamień w kolorze miodu jest idealnie pasuje do słońcu Kalifornii. W godzinach południowych Getty Center świeci biały na wzgórzu. Gdy słońce zmiękcza światło wyciąga kolor miodu, a skały się świecić na czerwono wraz z zachodem słońca.

Mozaika kamienna - jak ja artystycznie ukladac

The Getty Center wykorzystuje trawertyn z jego najlepszym skutkiem pogrubioną i spektakularny sposób. Te mineralne bogate skały wydają się przyznać sam rodzaj spokoju można by się osiągnąć siedząc w źródłach w pobliżu których pochodzili.

Connor R. Sullivan i jego żona zdecydowali się przerobić swoją łazienkę z eleganckim płytki trawertynu. On i jego żona niedawno redid ich foyer z płytki kamienne.

Artykuł dzięki: