Marmur – ciekawostki

Marmur - ciekawostki

Pościel Sand Materiał i jego cel.

Pościel Materiał (typy)

Przy wyborze materiału piasek pościel, istnieją cztery główne cechy, które powinny być brane pod uwagę.

1. Gradacja materiału

Marmur - ciekawostki

2. Kształt cząstek

3. Twardość

4. Zawartość wilgoci.

Marmur - ciekawostki

Właściwa gradacja ściółkowego piasku zapewnia możliwość piaski celu zapewnienia prawidłowego odwodnienia i stanie się gęsty mocy zagęszczania. Materiał ściółkowy ramach wszystkich aplikacji nawierzchni powinny być zgodne z ASTM C 33 lub specyfikacji CSA A23.1.

Cząstki pościel piasek powinien być ostry i symetryczne. Niesymetryczne cząstki nie zagęszczania odpowiednio i może mieć tendencję do powodowania nierówne osiadanie w czasie. Cząstki materialne Ściółka powinna również być wolne od wszelkich substancji obcych. Takich jak większe kawałki skał i pyłu / materiału organicznego.

awarie nawierzchnia może wynikać z materiałem złoża, która ma miękki. Pościel materiał piasek powinien zawierać trwałe cząstki, które są pochodzące z kruszyw łamanych / skale i nie zepsuje podstawie powtarzających się obciążeń drogowych. Miękkie materiały, takie jak pył kamienny lub mason piasku, nigdy nie powinien być stosowany jako ściółkę. Często zawierają one miękkie cząstki, które ulegają z czasem degradacji i nie Compact równomiernie. Najtrudniejszą materiał pościel, która jest dostępna powinna być używana jako ściółkę. Więc skontaktować się z lokalnymi dostawcami, aby sprawdzić, które produkty pościel materiał noszą. Ekrany wapienne mogą być stosowane, ale może przyczynić się do ewentualnych późniejszych problemów wykwitów z produktów firmy podłogowych.

Mrożone lub nasycony pościel piasek nigdy nie powinny być instalowane. Materiał ściółkowy, że jest zbyt suche nie będzie kompaktowy prawidłowo. Jeśli materiał pościel jest sucha, a następnie niewielkie ilości wody dodaje się do materiału pomoże z ogólną zagęszczenia.

Artykuł dzięki: