Kamienne mozaiki w kuchni

W trakcie ustalania alokacji przestrzeni dla ruchu pieszego, parking, ogród, usług itp, priorytetem będą najprawdopodobniej ze względu na parking.

Kamienne mozaiki w kuchni

Rodzaj, wielkość i liczba samochodów będzie w dużej mierze określić potrzeby powierzchnia, ale jako średnia zasada, obowiązuje parkingach centrów handlowych są zazwyczaj 2.5-3.0m szerokości i 4.5m – 5.0m długości.

Kamienne mozaiki w kuchni

Większość zgodzi się takie pomieszczenia wydają się nie być zbyt obfite i pamiętając, że parkowanie na parkingu może być łatwiejsze z uwagi na szerszy dostęp i ogólnie lepsze opcje manouverability które są dostępne. W prywatnym podjeździe mieszkaniowym sytuacja jest bardzo różne, często podejście nie jest prosta, ale może być utrudnione przez okolicznych skrzyżowań, pochyla itp Dlatego obliczenia przestrzeń musi mieć szerszy rozpoznania lokalnej geografii, topografii site (tereny pochyłe potrzebują szczególnej uwagi) , zamieniając pokój, umiejętności kierowcy, wiek, a nawet przeszkody / potencjalnych zagrożeń (takich jak bokserów pocztowych, oświetlenia ulicznego, wąskich ścieżek dla pieszych, widoczność kierowcy, odmówić kosze, przesiewania drzewa / żywopłotów itp wszystko to ma wpływ na obliczenia.

Gdzie przestrzeń jest obfite obliczenia są na ogół proste, ale często istnieje nacisk na dostępnej przestrzeni i kompromisy muszą być osiągnięte w ciągu priorytetów.Kamienne mozaiki w kuchni Ostatecznie to najprawdopodobniej przypadek której większość miejsca przydziela się „samochód”, ale bez względu na to, jak mały obszar resztkowy jest, możliwe jest stworzenie systemu, który jest sadzenia bujne, komplementarne i wymagające konserwacji. W takich przypadkach, gdzie przestrzeń jest ograniczona, chciałbym poinformować, że właściciele wykorzystują tyle materiału zimozielonych roślin, a uzupełnienie tego z żarówkami lub sezonowych kwiatów na dodatkowym kolorowym wyświetlaczem.

Artykuł dzięki: