Kamieniarstwo w Polsce

Kamieniarstwo w Polsce Ma to na celu skompensowania zagęszczania i osadzania. Z zestawem Twoja pierwsza szyna jastrychu na odpowiedniej wysokości można teraz ustawić swoją drugą szynę jastrychu na tej samej wysokości. Ustaw druga szyna wylewki równolegle 10 stóp oprócz pierwszej szyny. Po ustawieniu obu twoi szyny jastrychu, można umieścić prostą krawędź lub 2 x 4 uderzeniową deskę do obu szyn. Upewnij się, że korzystasz z poziomu na szczycie prostej krawędzi lub 2 x 4 strajkowego pokładzie w celu zapewnienia, że ??druga szyna jastrychu jest na tej samej wysokości co pierwszy szyny. Na obszarach, które są zazwyczaj szersze niż 10 stóp, dodatkowa szyna jastrychu może być ustawiony równolegle do istniejących szyn. Pomoże to zapobiec prostą krawędź lub 2 x 4 strajk płyty z kłaniając się w środku.

Z Listwy kierunkowe ustawione, można przystąpić do wypełnienia obszaru pomiędzy szynami z materiału ściółkowego piasku. Korzystna grubość materiału ściółkowego powinna wynosić 1-1 / 4 cala (30 mm). Grubość ta powinna być spójna w całym projekcie. Z materiału ściółkowego piasku pomiędzy szynami a przed prostym pokładzie EDGE / strajkowego, można teraz zacząć jastrychu swój materiał pościel pociągając materiał dół długości szyn jastrychu. Materiał pościel piasku po Posadzka powinna być wolna od wszelkich nieprawidłowości i ubytków. Jeżeli którykolwiek istnieje, powinna być wypełniona i screeded po raz drugi. Gotową warstwę ściółki powinna być gładka i spójna.

Z materiałem pościel screeded, czy ogólną inspekcję terenu przed przeniesieniem szyny jastrychu. Po inspekcji, szyny jastrychu można przesuwać i ich zagłębienia należy wypełnić dodatkową warstwą materiału ściółkowego piasku. Za pomocą kielni do wykończenia surfae więc wtapia się w istniejącą ściółkę piasku. Zawsze jastrychu wystarczająco dużą powierzchnię, aby zatrzymać się na długo przed instalatorów układarki.Po piasek został screeded nie powinien być zakłócany, nawet ruch pieszy może zrobić uszkodzenie screeded ściółkę. jastrychu tylko tyle materiału do wysokości kostki brukowej, które będą instalowane w czasie dni.

Nawierzchni, które są ustawione piasek powinien być zawsze ustawiony na luźnej, un-zagęszczoną warstwą materiału ściółkowego. Układarki po zainstalowaniu można zagęszczać wibracyjnego sabotażu. Spowoduje to ustawienie rozściełacze do materiału ściółkowego.

Instalacja i rozściełacz Płotki się wkrótce.

Artykuł dzięki: